Головна Новини Олевська міська рада «Олімпійські» досягнення олевських школярів
«Олімпійські» досягнення олевських школярів

«Путівка в науку» – саме під такою назвою стартував II етап міської

олімпіади випускників школи I ступеня, який пройшов 26 березня в

сесійній залі міської ради. За новими перемогами прийшли 15 учнів

4 класу Олевської гімназії та загальноосвітніх шкіл №2 і №3, щоб

позмагатися за першість з таких дисциплін: українська мова, математика. природознавство.

Після вступного слова та побажань удачі і наснаги міським головою А.В. Поваром, діти приступили до 45-хвилинного «олімпійського уроку», щоб продемонструвати «несписані» знання.

За результатами шкільної олімпіади призові місця здобули:

1 місце – Русанова Валерія В’ячеславівна – учениця Олевської гімназії;

2 місце – Саленко Евеліна Вікторівна – учениця Олевської ЗОШ №3

3 місце – Ковальчук Валерія Валеріївна – учениця Олевської гімназії

1 місце – Мамич Яна Андріївна – учениця Олевської ЗОШ №3

2 місце – Пантелейчук Назар Володимирович – учень Олевської гімназії

3 місце – Ковальчук Владислав Олексійович – учень Олевської гімназії

Природознавство

1 місце – Мухаровська Анастасія Віталіївна – учениця Олевської ЗОШ №2

2 місце – Конюхов Дмитро Олександрович – учень Олевської ЗОШ №3

3 місце – Козловець Юлія Олександрівна – учениця Олевської гімназії

З чим їх і вітаємо.

Вітали і призерів, і учасників олімпіади не тільки солодощами, а й  подарунками, які підготували для них благодійники Володимир Самарський (США) та Микола Камінський (Україна).

Після «дитячої» урочистої частини, настав час відзначити працю вчителів та наставників, які працю школярів-розумників цінять і оцінюють щодня. За належне керівництво підготовкою та проведенням II етапу міської олімпіади випускників школи I ступеня «Путівка в науку», її організаційно-методичне забезпечення подяками Олевської міської ради нагороджено методистів районного методичного кабінету – Лук’янову Л. В. та Горпинич Н.В., вчителів початкових класів Олевської ЗОШ №3 – Павлусенко Н.В. та Шукель А.Я., Олевської ЗОШ №2 – Кравченко Н.Д. та Гаврилюк А.Ю. і Олевської гімназії – Попович Т.О.

Грамотами за професійну майстерність, педагогічний  талант, добросовісну багаторічну працю на результат, творчий підхід у навчанні та вихованні нового покоління нагороджено Осипчук В.В. та Красильникову С.І – вчителів початкових класів Олевської гімназії, Скуміну Н.С. - вчительку початкових класів Олевської ЗОШ №2 та Гриценко С.В. і Гнітецьку Є.Г. – вчителів початкових класів Олевської ЗОШ №3.

Свято знань закінчилось. Залишається вчителям подякувати за щоденну клопітку працю, а дітям побажати наполегливості та бажання здобувати знання.