Головна Новини Культура та туризм Звітний концерт ЦХЕТУМу
Звітний концерт ЦХЕТУМу
Автор: Administrator

Сонячний настрій, веселі посмішки, а разом з тим справжню весну у душу кожного глядача принесли вихованці ЦХЕТУМу. Вони в цей день приготували свої найкращі номери, щоб подарувати та порадувати ними присутніх.

Серед глядачів найбільшу увагу привертали малюки, які підтанцьовували та підспівували виступаючим. Саме так сучасні мами привчають своїх дітей до культури. Перед входом у концертний зал мій погляд притягнули художні роботи з паперу, тканини та інших матеріалів.
У світ творчості, фантазії та натхнення запросили глядачів юні таланти ЦХЕТУМу. З кожним роком своїми номерами вихованці постійно продовжують, зміцнюють та примножують традиції українського класичного та сучасного мистецтва. Музичний репертуар вражає ліричним натхненням, поетичністю музичних образів, ніжністю та багатством емоційних відтінків. Танці були на будь-який смак. І народні українські, і вальс, і «циганочка», і танець ковбоїв. А танці з елементами сучасної хореографії зачаровують погляд та закохують серце. Кожен номер був майстерно відточений керівниками гуртків

Дуже гарні та яскраві костюми, які доповнювали кожен виступ, додали концерту ще більшої святковості.

Директор ЦХЕТУМу О.І.Талах та ведучі протягом концертної програми нагороджували грамотами та подарунками найкращих учнів Центру. В кінці прозвучав пісенний подарунок від співочих наставників Центру, що теж порадувало публіку.
За організацію концерту та креатив у підготовці номерів - оцінка «відмінно». Що ще можна додати: майстри на всі руки, ноги та голоси.

Бажаю натхнення та нових ідей керівникам, дітям – нових досягнень та перемог, а всім, хто бере активну участь у підтримці таких заходів – так тримати!
Наталія Дрозд