Головна Новини Олевська міська рада ПОДЯКА за День міста
ПОДЯКА за День міста

ПОДЯКА

За фінансову підтримку заходів Дня міста дякуємо директору ДП «Городницький лісгосп» Мельнику С.В., депутатам Житомирської обласної ради Ніколайчуку О.В., Ходаку І.Є. та Мелашенку А.В., директору Олевського лісгоспу АПК Колодяжному В.В., райспоживспілці, кооперативному ринку, підприємцям Шапорді Віктору, Шапорді Петру, Осипчуку Василю, Осипчуку Петру, Бобровніку Олександру, Плотніку Валерію, Чижевичу Валерію, Коцу Віктору, Шмату Григорію, Хланю Віктору, Пархомцю Миколі, Грисюк Галині, Черних Людмилі та підприємцям торгового комплексу «Вокзальний», ДП «Олевськторф», ШБУ-42, ПП «Будпослуги», голові благодійного фонду Олені Тищенко, небайдужому жителю Олевська Рудницькому Володимиру. Дякуємо приватному підприємцю Дубченку Є.Є. та директору ТзДВ «РІМ Богдан» Шибецькому В.П. за транспортні перевезення.

За організацію пісенно-танцювальної програми та музичний супровід заходів дякуємо музичній школі, зокрема директору Тимків Т.А. та викладачці Лавренчук В.В., директору ЦБС Сібірьовій Л.В., директору Будинку культури Халімончуку П.О., ЦХЕТУМу – директору Талаху О.І., методисту Гур'євій Є.А., керівнику гуртка моделювання одягу Грищенко Н.В. За участь у святі дякуємо танцювальним колективам «ТІП-ТОП» (керівник Настасюк Ольга), «Сузір’я» (керівник Хоменко Лариса), Центру розвитку та відпочинку «МОДЕРН» (керівник Туровець Марія), колективу WORKAUT(керівник Мартинчук Михайло), власнику тренажерного залу «Олімп» Покальчуку Олександру, голові Олевської спілки поляків України Халімончук Діні за супровід польської делегації.

Висловлюємо слова подяки завідуючим дитячих садочків та центрів розвитку дітей м.Олевськ, сіл Варварівка та Тепениця, старостам за виставки древлянських страв та «Громад в мініатюрі», завідувачу стадіоном «Колос» Рабошу Володимиру за організацію спортивних заходів.

Окремо хочеться висловити слова вдячності члену оргкомітету святкування Дня міста, заступнику директора з виховної роботи Олевської гімназії Зарубі Т.В. за ідею провести свято у древлянському стилі, організацію свята-реконструкції «Ми з древлянського коріння» на Бабиній горі та створення буклету до 1305-ї річниці міста «У вічності прадавньої ріки…».

Дякуємо власнику рекламної агенції «Княже місто» Літвинку Володимиру за гарний дизайн сувенірної продукції для  свята та журналісту «Олевського інформаційного порталу» Загоровській Вікторії за фотозйомку заходів Дня міста.

Дякуємо всім, хто допомагав та брав участь в організації заходів Дня міста.