Головна Новини Олевська міська рада Сувенірна продукція до ДНЯ МІСТА
Сувенірна продукція до ДНЯ МІСТА

Сувенірна продукція до ДНЯ МІСТА

Олевськ повинен мати унікальне обличчя, не схоже на інші міста, яке сприятиме поліпшенню його іміджу, залученню інвестицій та формуванню туристичної привабливості. Місто, яке планує бути в числі кращих знаходить своє відображення в рекламі.

В Олевську є ініціативні та активні містяни, які формують місту свій стиль, який, сподіваємось, «заживе» та знайде свого шанувальника. Зокрема, до Дня міста було замовлено сувенірну продукцію з логотипом Олевська – чашки, футболки, календарі, ручки, годинники, записники, магніти, картини, кепки, повітряні кульки, інше. Окремої уваги заслуговує подарунковий набір «У вічності прадавньої ріки…», який складається з трьох буклетів «Місто над Убортю» (фотографії Олевська 50-60-х років і сьогодні), «Археологічні розкопки, які змінили історію міста» та «Проектні ідеї для покращення благоустрою та культурного розвитку Олевська». Про його історію створення  напишемо згодом.

Оскільки Олевськ часто відвідують гості з України та закордону, представники фірм та організацій, іміджева продукція з логотипом міста вкрай важлива, адже несе власну інформацію про місто в інше середовище.

Дякуємо РА «Княже місто», зокрема Володимиру Литвінку, за прекрасні ідеї та їх втілення, фотографу Миколі Данюку за неперевершені фото.