Головна Новини Інформаційний бюлетень Моє квітуче Полісся
Моє квітуче Полісся

Знайомтесь! Кеда Клавдія Федорівна.

Ця жінка справжня господиня, заповзята квіткарка.

Над усе вона любить квіти, давно їх вирощує і дбайливо доглядає. З ранньої весни у неї на городі посміхаються проліски, тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси. Потім естафету приймають іриси, півонії, маки, лілії, клематиси, жоржини, хризантеми.

Квітів у Клавдії Федорівни стільки, що диву даєшся, якої копіткої праці вимагає догляд: полив, виполювання бур"янів, підживлення.
За таке дбайливе відношення до рослин - на власному подвір'ї - справжня Божа краса!

Кожен, хто проходить вулицею Пушкіна, милується квітковим розмаєм чорнобривців, що пломеніють обабіч дороги.
А створили цей квітковий рай Тамара Повар, Людмила Іваненко, Наталія Чистякова та Світлана Білюк.

Приємно спостерігати, як з кожним роком всі більше і більше людей прикрашають квітами свої садиби.

На світлинах заквітчені подвір'я по вулицях Промислова та Свято-Миколаївська.

Справді, тут так гарно, неначе веселка загубила трохи своїх кольорів. Упали ті кольори додолу й перетворилися на різнобарв'я квітів, що викликає почуття радості і подиву, душевного комфорту.

На цій світлині Верещаєва Валентина Адамівна серед своєї райдужної палітри осінніх квітобарв.

Не вірите, що така краса справді десь існує?

Тоді завітайте до обійстя Шмат Ніни Григорівни, що мешкає по I провулку Московському, 12 і воно зустріне вас розмаїттям чудових квітів.