Головна Новини Олевська міська рада Катерина Валевська: “Їду по Україні, збираю добрі думки”
Катерина Валевська: “Їду по Україні, збираю добрі думки”

Катерина Валевська:

“Їду по Україні, збираю добрі думки”

Олевськ став містом-учасником всеукраїнської акції "Велика українська хода" 23 березня. Головний клич: «Від міста до міста, від бригад до батальйонів єднаються прапори, на яких люди пишуть свої думки, щоб силою думки, віри та молитви зупинити в Україні війну». Її організаторка – військовий кореспондент, боєць військового батальйону спецпризначення «Вікінги», волонтерка Катерина Валевська. Цю акцію киянка започаткувала 14 вересня 2014 року з Майдану Незалежності, на численних синьо-жовтих полотнах пані Катерина возить країною дух миру, патріотизму, клич берегти історію, шанувати пам’ять жертв Революції гідності та АТО. Зараз у її багажі 218 стягів, Олевський прапор міста буде 219 у 500-метровій жовто-блакитній смузі. Всі вони майже день майоріли у сквері в центрі міста. Серед них є полотна з різних куточків України та понад 40 прапорів бригад і батальйонів (14 ОМБР, 24 ОМБР, 26 ОМБР, 32 блок пост, Айдар, Донбас, 8 полк, 90 ОДШБ). У її колекції кожен стяг неповторний, підписаний місцевими патріотами, який вона зв’язує з прапором із попереднього міста. Таким чином об’єднує Україну по-своєму і не дає забути про Героїв: «Їду по Україні, збираюнайсильніші думки патріотів-українців, які пишуть на прапорах своїх міст, бо думка у людини – це найважливіше. Вони йдуть до Бога і таким чином, разом з Вами, наближаємо наш час Перемоги». А перемога, за прогнозами пані Катерини, буде осінню.Завтра планує провести акцію в Ємільчине.

Фото Вікторія Загоровська, Наталія Дрозд, Юлія Михайленко