Головна Новини Олевська міська рада Громадська організація воїнів-учасників АТО. Перезавантаження
Громадська організація воїнів-учасників АТО. Перезавантаження

Громадська організація воїнів-учасників АТО. Перезавантаження

10 березня відбулися загальні збори «перезавантаженої» громадської організації  «Спілка воїнів-учасників антитерористичної операції Олевського району». 6 січня 2017 року на загальних зборах учасників бойових дій АТО Олевщини було обрано нового голову – ветерана АТО, приватного підприємця Андрія Іванова. Попередньо Спілку очолював учасник АТО Петро Химич.

Першочерговим завданням нового очільника полягало в тому, щоб об’єднати усіх 265 учасників АТО, із залученням спеціалістів різних галузей, виконувати обов’язки по юридичній допомозі учасникам АТО, у вирішенні соціально-побутових проблем, морально-психологічної і фінансово-матеріальної підтримки. Спілка має захищати інтереси місцевої громади так само, як і на передовій, переконаний її голова. Є у нього задумки допомагати побратимам у працевлаштуванні за рахунок співпраці з центром зайнятості, здійснювати інформаційний супровід по створенню робочих місць.

Детальніше про питання та відповіді від керівників та начальників установ Олевська читайте згодом.