Головна Новини Олевська міська рада БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ІНФОРМУЄ!
БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ІНФОРМУЄ!

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ІНФОРМУЄ!

З 05 січня2017 року, вступили в силу зміни до ЗУ “Про безоплатну правову допомогу”, якими значно розширено коло осіб, які мають право на таку допомогу.

Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.

Також суттєво підвищується поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги:

·по-перше, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім’ї, як це було дотепер;

·по-друге, особа матиме право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;

·по-третє, інвалід матиме право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (а не якщо цей розмір є меншим двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, як це було дотепер).

За детальною інформацією та роз'ясненням Законодавства, звертайтесь до фахівців Олевського бюро правової допомоги за адресою:

м.Олевськ, вул. Володимирська, 5, каб. 7, каб.8., тел.: (04135) 2-40-37