Головна Новини Олевська міська рада Міська рада продовжує допомагати людям похилого віку
Міська рада продовжує допомагати людям похилого віку

Міська рада продовжує допомагати людям похилого віку

Міська рада розглянула колективне звернення від жителів будинку центральної вулиці Свято-Воздвиженської (попередня назва З.Космодем'янської), в якому вони просили встановити паркан біля їх багатоквартирного будинку, так як проживають в ньому лише пенсіонери та люди похилого віку. Новий паркан з металопрофілю  коштував 38223,00 грн.Порівнювати не має з чим, адже від старого залишилося лише кілька штахет.

Міська рада в цьому році посилила соціальний захист вразливих категорій населення. Насамперед, було здійсненодворовий обхід для обстеження умов проживання близько 50 одиноких (без родичів) людей старше 70 років міста Олевськ. В анкетах люди вказували побажання або прохання, більшість з них стосувались ремонтів парканів. Маючи мінімальну пенсію та проблеми зі здоров’ям, вони не в змозі зробити це самостійно, тому звертаються до міської ради з відповідними проханнями.

ДО

ПІСЛЯ