Головна Новини Олевська міська рада ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ОЛЕВЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ
ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ОЛЕВЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ОЛЕВЩИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Жодне свято або подія не проходить без їх участі. Зазвичай вони влаштовують його для інших. Сьогодні ж інша причина стояти на сцені, бо 9 листопада їх свято – День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Свято працівників культури та аматорів — це свято усіх, адже саме вони піднімають настрій та душевний стан своїми піснями кожному з нас. І справді, важко уявити собі нашкрай без дзвінкої співанки, без запального танцю, без цікавих мистецьких заходівз традиціями поліської сторони.

З цієї нагоди в Будинку культури пройшов святковий концерт. Привітати працівників культури прийшли міський голова Олег Омельчук та заступник голови районної ради Олександр Ковальчук.У своєму виступі міський голова подякував їм за співпрацю та участь у всіх міських заходах.

«Щиросердечно вітаю вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва. Також вітаю із Днем української писемності та мови. Культура робить людину особистістю, формує національну спільність, робить нас неповторними, не схожими на інших. Наша культура вчить нас бути українцями.

Завдяки щоденній праці клубників, викладачів мистецьких навчальних закладів, бібліотекарів невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси.  Щиро вдячний всім вам за розуміння, за підтримку, співпрацю, за участь у всіх міських заходах, за творчий неспокій та здобутки, якими славиться наше місто.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним».

Грамотою та грошовою премією міської ради він нагородив директора РБК Халімончука П.О., звукооператора РБК Халімончука А.О., директора ЦБС Сібірьову Л.В. та викладача музичної школи Халімончук Д.В.

Грамотою Олевської районної ради та райдержадміністрації  за значний особистий внесок у розвиток культури, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди свята нагородили художнього курівника РБК Бреслаш О.В., директора Будинку культури с.Лопатичі Романчук В.П., директора бібліотечного філіалу №18 с.Зольня Сороку Н.П., завідувачку бібліотечним філіалом №26 с.Покровське Яценко С.М., директора Будинку культури смт Бучмани Левченко Л.Г., директора Олевської музичної школи Тимків Т.А., народну майстриню міста Олевськ Лук’янчук Л.С., аматорський колектив с. Сущани «Кумоньки» та директора Олевського краєзнавчого музею Вжесінську А.О.