Головна Новини Олевська міська рада МІСЬКА РАДА ВСТАНОВИЛА СТЕНДИ ДЛЯ РЕКЛАМИ ТА ОГОЛОШЕНЬ
МІСЬКА РАДА ВСТАНОВИЛА СТЕНДИ ДЛЯ РЕКЛАМИ ТА ОГОЛОШЕНЬ

МІСЬКА РАДА ВСТАНОВИЛА СТЕНДИ

ДЛЯ РЕКЛАМИ ТА ОГОЛОШЕНЬ

Для розміщення реклами та оголошень міська рада встановила по місту спеціальні дошки. Для Олевська дуже поширене явище розклеювання оголошень на приміщеннях, деревах та електричних опорах, чим порушують Правила благоустрою міста. Наклеєні товстим шаром різнокольорові листівки не лише псують імідж міста, а й засмічують його. Нові металеві стенди розмірами 90х140 вже розмістили по вул. Свято-Миколаївській (біля магазину «Автозапчастини»), вул. Княгині Ольги (біля ліцею), по вул. Свято-Миколаївській (біля магазину «Все для Вас») та по вул. Київській (біля кафе «Водолій»). Своєї черги чекають вул. Володимирська (біля п’ятиповерхового будинку № 4) та вул. Привокзальна (біля будинку № 2-а).

Шановні жителі або гості міста, якщо Ви маєте бажання продати або купити, шукаєте роботу або працівників, надаєте послуги – вчиніть правильно – розмістіть оголошення або рекламу на стенді.