Головна Новини Олевська міська рада Олевських соціальних працівників вітали з професійним святом
Олевських соціальних працівників вітали з професійним святом

Олевських соціальних працівників вітали

з професійним святом

У сфері діяльності соціальних працівників м. Олевська перебувають практично всі мешканці міста. Наразі робота соціальних фахівців охоплює проблеми трудових відносин, оплати праці і зайнятості, виплати пенсій та допомог дітям війни, ветеранам війни і праці, учасникам АТО, сім’ям загиблих учасників бойових дій, одиноким пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам. Фахівці даної сфери переймаються переселенцями та дітьми, позбавлених батьківського піклування, приділяють увагу пільгам, компенсаціям та субсидіям на послуги ЖКГ.

Напередодні професійного свята – Дня працівника соціальної сфери, 3 листопада у музичній школі пройшли привітання та нагородження. Привітати фахівців соціальної сфери прийшли міський голова Омельчук О.В., секретар міської ради Біленець Н.І., голова районної ради Троц В.М. та заступник голови РДА Белан Н.Д.

Міський голова Омельчук О.В. нагородив кращих соціальних працівників грамотами та преміями- фахівця із соціальної роботи Олевського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Мельник Т.С., головного бухгалтера Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі Шейну А.Ф., завідувача сектору опіки та піклування служби у справах дітей Олевської РДА Верещако І.О., соціального робітника територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олевського району Рябой Л.І., головного бухгалтера Олевського відділення фонду соціального страхування  від нещасних випадків та профзахворювань на виробництві Луговець Л.В., заступника директора – начальника відділу Олевського районного центру зайнятості Дереновську І.М.

Грамотами нагороджували також голова районної ради Троц В.М. та заступник голови РДА Белан Н.Д.

З вітальним словом виступили начальник Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі Осипчук М.В., начальник УП та СЗН Островська О.Г., директор Районного центру зайнятості Бубенко П.М., директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Михайленко Ю.І., директор Олевського відділення Фонду соц. страхування від нещасних ви­падків та профзахворювань на виробництві Ничипорчук А.В., начальник служби у справах дітей Орищук Г.В.

Зокрема, за словами начальників управлінь соцстраху та центру зайнятості працівники отримали до свята премії в розмірі 50% окладу.

Гарним підсумком всього сказаного стали виступи артистів РБК та  викладачів музичної школи.

Насамкінець хочеться сказати, що безумовно люди соціальної сфери заслуговують на найкращі слова та подяку. Дійсно складно знайти слова, щоби ними можна було оцінити вашу роботу. Це важко, а з іншого боку – дуже просто. Ви - люди, які перебувають на передовій вирішення соціальних проблем різних верств населення, починаючи від простої матеріальної проблеми і закінчуючи допомогою людині до того моменту, скільки їй відведено життя на землі. Отож, сил вам, здоров’ятатерпіння.

На фото: начальник УП та СЗН Островська О.Г.

На фото: начальник Управління Пенсійного фонду України в Олевському районі Осипчук М.В.

На фото: директор Районного центру зайнятості Бубенко П.М.

На фото: начальник служби у справах дітей Орищук Г.В.

На фото: директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Михайленко Ю.І.

На фото: директор Олевського відділення Фонду соц. страхування від нещасних ви­падків та профзахворювань на виробництві Ничипорчук А.В