Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

До 25-річчя Незалежності троє олевчан отримали нагороди

від Президента України

Привітали Олевщину та гостей свята з 25-им роком незалежності на головній сцені міський голова Омельчук Олег Васильович, голова Олевської районної ради Троц Віктор Миколайович, голова Олевської районної державної адміністрації Невмержицький Василь Іванович, депутати обласної ради Казюк Олег Васильович та Ніколайчук Олександр Володимирович. Після оголошеної хвилини мовчання, керівництво вручило нагороди від Президента України трьом олевчанам.

За поданням трудових колективів та громадських об’єднань, ювілейною медаллю «25 років незалежності» нагородили Полосенко Леонід Уліянович, Мрочко Михайло Михайлович та Бочковський В’ячеслав Борисович. Запрошуємо вас шановні на сцену.

Леонід Уліянович з перших днів незалежності України очолював районний осередок Народного Руху України за перебудову, багато років активно працює у Всеукраїнському товаристві «Просвіта», займає активну життєву позицію, бере активну участь у громадському житті міста та району.

Мрочко Михайло Михайлович працює в Комунальній установі «Олевська центральна районна лікарня». Добровольцем пішов у зону АТО, де служив, захищаючи суверенітет та незалежність нашої держави упродовж 2014-2015 років.

Бочковський В’ячеслав Борисович, вчитель англійської мови Олевської ЗОШ № 3. З лютого 2015 по березень 2016 року проходив службу у 8-му полку спецпризначення у м. Хмельницькому.

Фотоматеріали: Олевської міської ради, Олевського інформаційного порталу, редакції газети "Зорі над убортю"