Головна Новини Олевська міська рада ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
ОЛЕВЩИНА ВІДСВЯТКУВАЛА 25-У РІЧНИЦЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Окрасою Дня Незалежності в Олевську

стала святкова хода

На честь свята Незалежності центральною площею проїхалися 25 велосипедистів з синьо-жовтими прапорцями.

25-метровий синьо-жовтий прапор виготовлений спеціально до 25-ї річниці Незалежності на Соборну площу урочисто винесли керівники міста і району, представники місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, учасники АТО та громадські активісти.

Позаду йшла колона учасників свята у древлянському вбранні, за ними вийшли городяни в українських вишиванках. Діти в жовто-блакитних футболках випустили в небо 25 жовтих і 25 синіх повітряних кульок.

Після святкової ходи ансамбль РБК «Калиновий цвіт» та музична школа наживо виконали гімн України.

Закінчили вражаючої краси святкову ходу поліські господині, які винесли на Соборну площу щедрі короваї, якими всіх пригощали.

Фотоматеріали: Олевської міської ради, Олевського інформаційного порталу, редакції газети "Зорі над убортю"