Головна Новини Олевська міська рада Готуємось святкувати День Незалежності України
Готуємось святкувати День Незалежності України

Відбулися засідання оргкомітету по святкуванню 25-ї річниці Дня Незалежності України. До складу оргкомітету увійшли представники райдержадміністрації, районної та міської рад.

Перелік заходів будуть розміщені на сайті міської ради найближчими днями.

На прохання мешканців міста знову планується проведення КВЕСТу «Я люблю своє місто». Цього разу  формат гри буде дещо змінено, але до 15 серпня необхідно зібрати заявки від бажаючих взяти участь у цікавих змаганнях. Враховуючи те, що свято проводиться для всього району, міська рада пропонує взяти участь у святі усім бажаючим жителям Олевщини.

Крім того, для дітей з сільських шкіл пропонуються тематичні екскурсії по місту. Для цього також необхідно подати заявку до міської ради до 15 серпня.

Заявки подаються

2-15-13