Головна Новини Олевська міська рада Акція від «CoffeeMallka» зібрала кошти
Акція від «CoffeeMallka» зібрала кошти

Акція від «CoffeeMallka» зібрала кошти

для Центру реабілітації дітей-інвалідів

«CoffeeMallka» провела в Олевську благодійну акцію «ДАВАЙ РАЗОМ» для допомоги Олевському Центру реабілітації дітей-інвалідів. Завдяки небайдужим вдалося зібрати 12 587 гривень.

Центр реабілітації дітей-інвалідів поповнився новими спеціальними брусами з перепонами  за 6 тис. грн. та велосипедом для реабілітації за 4800 грн. Решта, за словами директора закладу Юлії Покальчук, підуть на придбання лікарської кушетки.

Щодня в Центрі заняття, масажі і всі необхідні фізичні процедури проходять близько 20 діток, які мають особливі потреби. За роки роботи в реабілітаційному центрі сформувалася команда професіоналів, яка вчить дітей ходити і не тільки. Щоб пришвидшити результат одужання не обійтися без спеціального обладнання. Всі, хто це розуміє та мав бажання допомогти не залишилися осторонь – це Чамор Леся, Берташ Ірина, Кулмалієв Сергій, CoffeeMallka, а також приєднались бурштинові копачі, які не назвали свого імені. Всім висловлюється щира подяка.