Головна Новини Олевська міська рада Фестиваль «Зорі над Убортю»
Фестиваль «Зорі над Убортю»

Олевський гала-концерт фестивалю «Зорі над Убортю» пройшов  з ансамблем з Донецької області, шоу барабанщиків та екс-учасницею ВІА Гри

Щорічний фестиваль «Зорі над Убортю» випробовував і учасників, і організаторів неймовірною літньою спекою. На початку святкового дня олевчани утрималися від прогулянок під палючим сонцем. Ближче до вечора на площу почали сходитися люди. Цікавість дізнатися переможців співочого конкурсу, відпочити з друзями та побачити відомих гостей свята таки взяли гору.

Відкрили концертну програму «Поліські зірочки», в якому взяли участь ансамблі «Сузір’я», «ТІП ТОП» ЦХЕТУМу та вихованці Центру розвитку та відпочинку «МОДЕРН». А тим часом на Соборній площі працювали дитячі атракціони, виставки, продаж сувенірної продукції. Новинкою цьогорічного заходу став розпис на тілі  хною. Бажаючих зробити біо-тату (яке зникає вже через два тижні) було доволі багато. Також був великий вибір кулінарної продукції та напоїв.

Здивувала участь у святковому концерті народного вокального ансамблю з Ясинуватського району Донецької області «Пчелочка». Попри воєнні дії, вони змогли потрапити в Олевськ, де зі сцени виконали українські пісні. Начальник сектору культури РДА Мельник С.О. зі сцени вручила хліб колезі з Донеччини та попросила підтримати їх оплесками.

Фіналісти телевізійного шоу «Україна має талант» гурт Ритммен зіграли для олевчан

Олевськ «на ура» прийняв шоу неонових барабанщиків «Ритммен». Хлопці відіграли відомі хіти в божевільному темпі з присущою музикантам ескпресією та видовищністю. Цікаво, що «Ритммен» придумали три випускника університету культури і мистецтв Михайла Поплавського.

Екс-учасниця ВІА ГРИ заспівала в Олевську

Продовжила концертну програму переможниця телевізійного шоу «Співай як зірка», учасниця  «Голосу країни», екс-учасниця українського гурту «ВІА ГРА» Ірина Островська. Після суду бренд ВІА ГРА розділили між собою два продюсери. Отож, паралельно відомому російському тріо, яке продюсує Костянтин Меладзе існує і українське, однак менш або майже нікому не відоме. Учасницею української ВІА ГРИ у 2014-2015 роках і була Ірина Островська.

Молодь продовжувала святкувати  «професійне» свято під виступи переможців фестивалю «Зорі над Убортю» минулих років. В цей день часу на сон  не вистачило, гуляли до ранку.