Головна Новини Олевська міська рада Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету

31 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний винесли 19 питань.

Скільки витратили коштів на День міста?

Одним з перших розглянули питання про фактичний кошторис витрат святкування Дня міста, який склав 228 552 гривень (детальніше див. табличку).

До Дня захисту дітей

Розглянувши листи начальника УП та СЗН Олевської райдержадміністрації Островської Ольги Григорівни та в.о. начальника відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Талах Галини Іванівни щодо виділення коштів на придбання подарунків до Дня захисту дітей, члени виконкому виділили 2 тис. грн. на придбання 42 гігієнічних наборів для дітей Олевського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та відділу у справах сім'ї, молоді та спорту на придбання подарунків в сумі 1000 грн.

Виділено 5600 гривень матеріальної допомоги

Чотирьом громадянам міста, які звернулись із заявою про допомогу на лікування виділили кошти на загальну суму 5 тисяч гривень. На поховання громадян, які на день смерті не працювали, пенсії не отримували та на обліку в Центрі зайнятості не перебували виділили кошти в сумі 300 гривень.

Впорядковано адресні номери житлових будинків по вул. Гагаріна, вул. Матросова, вул. Космонавтів

Нумерація будинків на цих вулицях не відповідала затвердженому на сесії ради Порядку присвоєння та зміни поштових адрес земельним ділянкам, що постійно створює незручності та плутанину в документах. Щоб усунути даний недолік спеціалістами міської ради проводиться робота з упорядкування адресних номерів. За їх словами, ця послуга надається безкоштовно.

Торгові приміщення під дахом ТЦ Уборть

Вкотре повернулись до заяви приватної підприємниці Шиш Т.О., яка хоче облаштувати під дахом ТЦ Уборть торгове приміщення.

Вона є співвласником ТЦ «Уборть», інша частина належить райспоживспілці, голова правління якої Сорока О.І., категорично проти такої ідеї. Дозвіл на збір вихідних даних для реконструкції даху торгівельного центру Уборть під торгове приміщення далося членам виконкому не просто. Три місяці вони обговорювали це питання в залі засідань.

На позаминулому засіданні члени  виконкому створили комісію, яка повинна була вивчити ряд висновків та питань: технічне обстеження приміщення, юридичне питання (чи може без погодження співвласника робити реконструкцію), земельне питання (частина майна була продана, а земля в користування на умовах оренди не передана). Звіт технічного обстеження будівельних конструкцій будівлі не всіх задовольнив, тому ряд зауважень мали виправити в тексті документу.  Тоді думки з цього питання розділились: одні не готові були брати на себе відповідальність, інші не бачили причин відмовити. Швейний цех, ігровий куточок та відділ продажу дитячих речей під дахом ТЦ «Уборть», про який приватна підприємниця розповідала ще на першому засіданні таки буде, за це проголосувало 15 членів виконкому.

В Олевську буде інтернет по волоконно-оптичних каналах зв'язку

Розглянувши лист товариства з обмеженою відповідальністю «АйЕсПи Енерджи», виконком міської ради надав дозвіл на збір вихідних даних щодо проведення робіт по облаштуванню волокнисто-оптичної мережі каналів зв’язку для надання послуг доступу до мережі Інтернет на території міста Олевська. Абоненти матимуть можливість передавати інформацію на швидкостях до 10 Мбіт/с . І саме тому не відчуватимуть можливих затримок і втрат інформації, що характерне звичайним каналам зв'язку. Фахівці вважають, що оптоволоконні канали – це економічно вигідний і найнадійніший варіант підключення комп’ютера до мережі Інтернет.

Жителі Княгині Ольги, 22 створили ОСББ

З 1 липня увійде в дію ЗУ «Про особливості права здійснення управління в багатоквартирних житлових будинках», яким зобов’яже обрати жителів форму управління своїми будинками. Якщо жителі не визначаться з формою управління, міська рада призначить управителя будинку в односторонньому порядку.

КОШТОРИС

фактичних витрат до Дня міста