Головна Новини Олевська міська рада 3 сесія 7 скликання
3 сесія 7 скликання

Сесія міської ради. Депутати прийняли міський бюджет на 2016 рік, затвердили вартість харчування дітодня в дитячих садочках та вирішили оприлюднити черги на земельні ділянки

На третьому засідання сесії міської ради, яке відбулось 25 грудня, зареєструвались 21 депутат, відсутніми були Борисюк А.О., Бочковський  В.Б., Кравченко М.К., Тарасевич Н.М. та Халімончук Ю.В.

Першим питанням порядку денного розглянули проект рішення про вартість харчування дітодня в дитячих садочках міста. Ціни на продовольчі товари зросли, тому харчувати дітей на 12 і 13 гривень з нового року не можливо. Почали обговорювати і якість харчування, зокрема в меню більше року зникла яловичина, її заміняє курятина. Головний аргумент, постачальників, які привозили б якісну яловичину не має. Завідуюча ДНЗ №10 «Струмочок» Ковальчук Н.С. розповіла присутнім про нове меню на 20 грн. і пояснила, що певний час яловичину закуповували в Житомирі, але «то не молода телятина, а стара корова», тому садочки від неї відмовились. Депутат Шапіро Г.А. запропонував налагодити механізм поставки з магазину «СІЛЬПО», де постійно купує сам. В кінцевому результаті депутати затвердили розмір грошової вартості харчування однієї дитини в день по дитячих садочках  м. Олевськ № 1, 2, 10, 13, 19 відповідно до вікових категорій дітей з 01 січня 2016 року до 01.03.2016 року:

- на дітей  віком від 0 до 3-х років у розмірі 18,00 гривень;

- на дітей  віком від 3-х до 8 років у розмірі 20,00 гривень.

«Нові тарифи» діятимуть два місяці. За цей час потрібно провести обговорення з батьками щодо оптимальної вартості харчування і заодно дослідити ситуацію з оплатою, адже за харчування двох дітей доведеться платити в середньому 556 гривень. Якщо батьки погодяться на «нове меню», адже вони найбільш зацікавлена сторона та їм вирішувати чим і якої якості повинні харчуватись їх діти,такою буде ціна на поточний рік.

Виділення земельних ділянок теж викликало дискусію в залі засідань. Щоб бути відкритими та прозоро приймати рішення, після доопрацювання документів заявників їх оприлюднять на офіційному сайті міської ради.

Депутати прийняли міський бюджет на 2016 рік у сумі 13749900,00 грн. Напрямки виконання робіт обговорюватимуться на засіданнях комісій. В цьому році планується капітальний ремонт дитячих садочків №2 і №19 (виготовлення проектно-кошторисної документації спрямованих на енергозбереження), оздоровлення дітей учасників АТО, малозабезпечених, інше. На матеріальну допомогу жителям міста затвердили суму 90 тис.грн, а на співфінансування ОСББ – 300 тис.грн. Розглядаючи питання бюджету, депутатам повідомили, що виникла проблема з наданням квартири сім'ї померлого в зоні АТО Гайчені Миколи. Робоча група у складі міського голови Омельчука О.В. та його заступників Колбасюка В.В. і Бідюка В.В. виявила, що двокімнатна квартира не відповідає вимогам зазначеним в договорі, підписаним міською радою та інвестором. Вона має бути придатна до життя (тобто мати підлогу, а не лише бетонне покриття), косметичний ремонт. На вимоги виконати умови договору, інвестор відповів, що з його сторони всі умови виконано.

Затвердили розпорядження про внесення змін до міського бюджету на 2015 рік щодо оплати експертизи робочого проекту «Реконструкція каналізаційного колектора» вартістю 53 100 гривень та модернізація централізованих систем водопостачання і водовідведення «Очисні споруди каналізації» потужністю 500 м. куб за добу в м. Олевську - заміна аварійно і технічного зношеного обладнання на сучасне енергозберігаюче» на суму 99 600 грн, оплата транспортних послуг для перевезення колективу «MODERN» до м. Києва для участі у фестивалі «Зіркафест» та комп’ютерної техніки для роботи міської ради.

До 1 березня міська рада проведе конкурс на виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів.